Bardzo serdecznie wita państwa firma Visual Chris.

Dziś jesteśmy już firmą z piętnastoletnim doświadczeniem i możemy pochwalić się ciągle rosnącym zainteresowaniem. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasze klientki były zadowolone i usatysfakcjonowane. Oferujemy szeroką gamę wzorów sukien ślubnych zaprojektowanych i uszytych w naszej firmie z myślą o różnych gustach
i upodobaniach przyszłych pań młodych.

W naszym salonie znajdą panie ponad 100 modeli sukien ślubnych. Wszystkie uszyte są z najlepszej jakości materiałów i koronek. Każda przyszła panna młoda spotka się u nas z miłym i fachowym doradztwem, ma możliwość przymierzenia wielu fasonów i wybrania dla siebie jak najlepszej opcji. Ponieważ wszystkie suknie od początku do końca są zaprojektowane i uszyte przez nas, istnieje możliwość wprowadzenia zmian. Nie szyjemy jednak z powierzonego materiału.
Suknie szyte są na miarę, co pozwala na idealne dopasowanie i daje 100 procentową gwarancje wygody i zadowolenia.

W celu zapewnienia komfortu zawsze proponujemy paniom termin realizacji zamówienia 7-6 miesięcy przed ślubem, ale realizujemy również zamówienia nawet te z krótszymi terminami za dodatkową opłatą, proponując użycie materiałów, które posiadamy na miejscu.
W momencie podpisania umowy prosimy o zadatek w wysokości 30% wartości sukni. Przyjmujemy tylko wpłaty w gotówce!
Oferujemy paniom bogatą gamę dodatków ślubnych: bolerka, welony, torebeczki, rękawiczki, biżuterie.

 

UMÓW SPOTKANIE TELEFONICZNIE