Bardzo serdecznie witam Państwa w Pracowni Autorskiej Sukien Ślubnych- Visual Chris.

Nazywam się Magdalena Włudarska i projektuję suknie ślubne od 2002 roku. Dzięki własnym i niepowtarzalnym wzorom, mogę pochwalić się ciągle rosnącym zainteresowaniem. Zawsze dokładam wszelkich starań aby moje klientki były zadowolone i usatysfakcjonowane. Oferuję szeroką gamę wzorów sukien ślubnych zaprojektowanych i uszytych w mojej pracowni z myślą o różnych gustach
i upodobaniach przyszłych Pań Młodych.

W mojej pracowni znajdą Panie ponad 100 modeli sukien ślubnych. Wszystkie uszyte są z najlepszej jakości materiałów i koronek. Każda przyszła Panna Młoda spotka się u mnie z miłym i fachowym doradztwem, ma możliwość przymierzenia wielu fasonów i wybrania dla siebie jak najlepszej opcji. Ponieważ wszystkie suknie od początku do końca są zaprojektowane i uszyte przez nas, istnieje możliwość wprowadzenia zmian. Nie szyjemy jednak z powierzonego materiału.
Suknie szyte są na miarę, co pozwala na idealne dopasowanie i daje 100 procentową gwarancje wygody i zadowolenia.

W celu zapewnienia komfortu zawsze proponuję Paniom termin realizacji zamówienia 8-7 miesięcy przed ślubem, ale realizujemy również zamówienia nawet te z krótszymi terminami za dodatkową opłatą, proponując użycie materiałów, które posiadamy na miejscu.
W momencie podpisania umowy prosimy o zadatek w wysokości 30% wartości sukni. Przyjmujemy tylko wpłaty w gotówce!
Oferujemy Paniom bogatą gamę dodatków ślubnych: welony, torebeczki, rękawiczki, biżuterie.

 

UMÓW SPOTKANIE TELEFONICZNIE